Joomla ThemesDeposit PokerNo Deposit Bonus
TWÓJ ULUBIONY PRZEDMIOT
Jaki przedmiot lubisz najbardziej?
 
ODWIEDZINY
Dzisiaj5
Miesiąc299
Wszystkie40992

Powered by Kubik-Rubik.de

Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Kantego w Futomie

EKOSKOP

Nasi uczniowie uczestniczyli w trzecim Rzeszowskim Zlocie Owadów w ramach akcji stowarzyszenia EKOSKOP.

 

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną  z bezpieczeństwem dzieci. Na początku każdego roku szkolnego dzieci uczą się jak bezpiecznie pokonywać drogę do i ze szkoły. W ramach edukacji w tym kierunku, uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z panem policjantem. Dzieci miały okazję porozmawiać o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i poza szkołą. Policjant omówił zasady poruszania się po ulicy, chodniku i podczas jazdy rowerem. Gość zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi, omówił sposoby unikania ich. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać.

Więcej…

 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Uroczystą Mszą Świętą rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Następnie na sali gimnastycznej pan dyrektor Z. Chlebek powitał wszystkich nauczycieli, pracowników i uczniów, którym życzył w nadchodzącym roku jak najlepszych wyników i sukcesów w nauce. Po krótkiej części artystycznej, wychowawcy zapoznali swoich podopiecznych z tegorocznym planem zajęć.

Więcej…

 

Audycja o ks. Michale Pilipcu

Poniżej podajemy adres strony internetowej, na której można wysłuchać audycji o ks. Michale Pilipcu. Strona z audycją >>>

 Ks. Michał Pilipiec

Więcej…

 

Dziennikarz – zawód z misją… Rozmowa z Krzysztofem Ziemcem

11 października 2016 roku Szkoła Podstawowa im. Jana Kantego w Futomie miała zaszczyt gościć w swoich progach znanego polskiego dziennikarza Krzysztofa Ziemca, który obecnie pracuje w Telewizji Polskiej i jest jednym z prowadzących główne wydanie Wiadomości. Spotkanie z dziennikarzem poprzedziły przygotowania. Uczniowie z klas IV –VI zapoznali się bliżej z jego biografią, osiągnięciami. Opracowali także zestaw pytań, które chcieliby zadać Krzysztofowi Ziemcowi. Zapraszamy do zapoznania się z fragmentem wywiadu.

 

Więcej…

 

Zaproszenie na zabawę

 
MINI KALENDARZ
sierpień 2019
pwścpsn
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
FOTKA Z ŻYCIA SZKOŁY
p1060611.jpg
GABLOTKA SZKOLNA
Newsy z Gablotki Szkolnej.