Joomla ThemesDeposit PokerNo Deposit Bonus

PRACE NA KONKURS PODKARPACKA TĘCZA

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w XXI edycji Wojewódzkiego Konkursu „Podkarpacka Tęcza” pod hasłem „NieZapomniane Podkarpacie”. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie. W ramach konkursu nasi uczniowie wykonali ciekawe prace plastyczne, fotograficzne i komputerowe nawiązujące do tradycji i kultury naszej miejscowości. Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia i czekamy na jego rozstrzygnięcie. Poniżej można zobaczyć niektóre prace wykonane na konkurs:

Adam Szczutko >>>
Adrian Dymek >>>
Antoni Mazur >>>
Józef Karnas >>>
Jakub Mazur >>>
Karol Mazur >>>

 

WIELKA ZBIÓRKA MAKULATURY

 

Gospodarka Komunalna w Błażowej ogłosiła konkurs na „WIELKĄ ZBIÓRKĘ MAKULATURY” w naszej gminie. Konkurs ma charakter proekologiczny, a jego celem jest zbiórka makulatury w Szkołach Podstawowych i Przedszkolach oraz wyłonienie zwycięzcy, który zbierze jej największą ilość.

Przedmiotem konkursu jest zbiórka makulatury, do której zaliczamy: gazety, kolorowe czasopisma, książki, zeszyty, zapisane, lub zadrukowane kartki, opakowania papierowe i kartonowe, torby i pudła, ulotki papierowe, etc. Makulatura powinna być powiązana w paczki w celu sprawnego odbioru i ważenia.
Osoby, które są zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o dostarczenie do szkoły zabranej makulatury do dnia 24.03.2021 r.

Link do regulaminu konkursu >>>
 

PASOWANIE NOWYCH CZŁONKÓW MDP

Dnia 20 października w naszej szkole nastąpiło uroczyste ślubowanie młodych członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Pasowania dokonał prezes OSP w Futomie pan Roman Łach.

Więcej…

 

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

Dnia 20 października w naszej szkole obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły. Wyjątkowo tego roku, z powodu pandemii, obchody miały ograniczony charakter i odbyła się tylko uroczysta Msza Święta. 

 

Więcej…

 

CODEWEEK

 

Nasza szkoła zgłosiła w tym roku chęć przystąpienia do Europejskiego Tygodnia Kodowania, który obchodzony jest w dniach 10-25 października 2020 r. w wielu szkołach i placówkach na terenie całej Europy.

„Kodowanie jest OK” oraz "Szkolenia online" takie tytuły noszą zgłoszone przez nas inicjatywy.

Podczas najbliższych dni, trwania akcji, uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w zajęciach dotyczących szeroko pojętego kodowania. Najmłodsi uczniowie będą uczyć się podstaw kodowania, starsi w klasach IV-VI grając w edukacyjne gry będą uczyć się programowania, uczniowie najstarszych klas spróbują stworzyć własne gry oraz wezmą udział w szkoleniach online ze studentkami-wolontariuszkami.

 

SZKOLNA WYWIADÓWKA

Dnia 10 września 2020 r. (czwartek) o godz. 17:00 odbędzie się w naszej szkole spotkanie wychowawców z rodzicami. Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu.

 
OGŁOSZENIA
 

O REFORMIE EDUKACJI

POZNAJ POLSKĘ


”Poznaj Polskę" to program, w ramach którego szkoły mogą otrzymać środki na dofinansowanie wyjazdu do znajdujących się w Polsce muzeów, miejsc pamięci, obiektów kultury, instytucji popularyzujących osiągnięcia nauki.

MINI KALENDARZ
styczeń 2023
pwścpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Z ŻYCIA SZKOŁY
p1210010.jpg
GABLOTKA SZKOLNA
Newsy z Gablotki Szkolnej.