Joomla ThemesDeposit PokerNo Deposit Bonus

Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Kantego w Futomie

ZAJĘCIA ZE STUDENTAMI

W ubiegłą sobotę, w naszej szkole, można było wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez studentów, które obejmowały zajęcia z chemii, fizyki, biologii, kryminalistyki, matematyki oraz animacji.

W ramach spotkania uczniowie zapoznali się między innymi z materiałami służącymi do zabezpieczania śladów kryminalistycznych oraz mogli usłyszeć, jak w praktyce wygląda praca technika kryminalistyki na miejscu zdarzenia. Każdy uczestnik spotkania mógł brać aktywnie udział w ciekawych doświadczeniach i eksperymentach.

Z zajęć uczniowie wyszli bardzo zadowoleni, w świetnych nastrojach, bogatsi o nową wiedzę i umiejętności. Składamy zatem serdeczne podziękowania studentom Fundacji Generator Inspiracji i Programu "PROJEKTOR- wolontariat studencki" za super spędzony czas.

Więcej…

 

ZAPRASZAMY NA POKAZY

Zapraszamy na udział w ciekawych zajęciach z biologii, fizyki, chemii, kryminalistyki, matematyki oraz animacji. Pokazy będą prowadzone przez studentów.

Zajęcia odbędą się w naszej szkole w sobotę 19 stycznia 2019 r. o godzinie 9:00.

 

 

SZKOLNE JASEŁKA

W ostatnim dniu przed świętami bożonarodzeniowymi w naszej szkole panowała świąteczna atmosfera. Wszyscy składali sobie życzenia i mieliśmy okazje oglądać jasełka przygotowane przez naszych uczniów.

Więcej…

 

WKRĘCENI W ZDROWIE - WARSZTATY KULINARNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 15 listopada 2018 roku dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w warsztatach kulinarnych „Wkręceni w zdrowie” prowadzonych przez wolontariuszkę programu PROJEKTOR – wolontariat studencki. Pani Oksana Marczak udowodniła przedszkolakom, że zdrowe jedzenie może być smaczne. Dzieci miały wiele frajdy własnoręcznie przygotowując „kulki mocy” z orzechów, bakalii i płatków owsianych. Młodzi cukiernicy poznali również zasady zdrowego żywienia w niekonwencjonalny sposób.

Więcej…

 

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. W części artystycznej uczniowie przybliżyli nam historię i okoliczności odzyskania niepodległości. W podniosły nastrój wprowadziły nas recytowane przez nich wiersze i pieśni patriotyczne oraz okolicznościowe wystawy przygotowane na szkolnych korytarzach. Wszyscy uczniowie i nauczyciele odśpiewali razem hymn państwowy.

Więcej…

 

MAŁE MIASTA – OBLICZA CODZIENNOŚCI

14 października 2018 roku w Głogowie Małopolskim odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa z cyklu Małe Miasta zatytułowana ,,Oblicza codzienności”. Konferencja organizowana jest dwa razy w roku: pierwsza część odbywa się w jednym z wybranych miasteczek na Podkarpaciu, druga na Podlasiu. Co roku jej tematem są zagadnienia związane z funkcjonowaniem małych miast. W tegorocznej konferencji uczestniczyli nauczyciele ze szkół z naszej gminy.

Więcej…

 
MINI KALENDARZ
marzec 2021
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
FOTKA Z ŻYCIA SZKOŁY
p1060611.jpg
GABLOTKA SZKOLNA
Newsy z Gablotki Szkolnej.