Joomla ThemesDeposit PokerNo Deposit Bonus

Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Kantego w Futomie

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ W FUTOMIE

Dzień Języków Obcych w Szkole Podstawowej w Futomie

W dniu 30 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Futomie po raz pierwszy odbył się Dzień Języków Obcych. Była to impreza przygotowana przez nauczycieli języków obcych: panie Renatę Maciołek, Monikę Strutyńską - Kopyć oraz Alinę Maciołek wraz z pomocą wychowawców klas. Prowadzące panie w języku polskim, rosyjskim, niemieckim, angielskim i hiszpańskim przywitały zebranych gości, wśród których znaleźli się m.in.: pan dyrektor Zdzisław Chlebek oraz ks. proboszcz Jan Czaja. Cała impreza rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu Unii Europejskiej „Oda do radości.” 

Więcej…

 

NABÓR UCZNIÓW DO PRZEDSZKOLA ORAZ I KLASY

NABÓR UCZNIÓW DO PRZEDSZKOLA ORAZ I KLASY

Karta zapisu dziecka: doc pdf 

 

 

PODSUMOWANIE PROJEKTU

Dnia 7 lutego odbyło się w uroczyste podsumowanie realizowanego w naszej szkole projektu "Lokalni bohaterowie w walce o nasza wolność i niepodległość". W spotkaniu uczestniczyło wielu zaproszonych gości. Na podsumowaniu można było zapoznać się przygotowaną wystawą oraz opracowaną w ramach projektu publikacją dotyczącą naszych lokalnych bohaterów z pierwszej i drugiej wojny światowej. Dyrektor szkoły Zdzisław Chlebek podsumował działania wykonane w ramach projektu i nagrodził uczniów biorących w nich udział.

Więcej…

 

PODSUMOWANIE PROJEKTU

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W sobotę gościliśmy w naszej szkole seniorów. Uczniowie, z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadzia, zaprosili swoich bliskich na przedstawienie, na którym w humorystyczny sposób okazali swą miłość i przywiązanie do nich. Starsi uczniowie zaprezentowali przedstawienie jasełkowe. Po części artystycznej dziadkowie zostali poczęstowani uroczystym obiadem i mogli bawić się ze swoimi wnuczętami przy akompaniamencie muzyki.

Więcej…

 
MINI KALENDARZ
styczeń 2021
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
FOTKA Z ŻYCIA SZKOŁY
160x160.jpg
GABLOTKA SZKOLNA
Newsy z Gablotki Szkolnej.